Ügyfélszolgálati munkatárs (nagykereskedelem)

A Depiend-Pluss Kft. már közel 20 éve forgalmazza világmárkák munkaruházati termékeit és egyéni védőfelszerelési eszközeit. Stratégiai partnerünk a Portwest multinacionális vállalat, amelynek a magyarországi teljes körű képviseletével rendelkezünk, illetve adjuk logisztikai és garancia hátterét. Emellett választékunkban további világmárkák is megtalálhatók: Skechers,
3M, UVEX, Base, Qualitex, Ardon, Malfini, Fruit of the Loom, Coverguard stb.

Ez a beszállítói háttér és termékkínálat (több, mint 4500 termék) teszi lehetővé, hogy bármilyen iparági igénynek megfelelve tudunk kínálni munkaruhákat, munkavédelmi lábbeliket, védőkesztyűket, maszkokat, légzésvédőket, védőszemüvegeket, sisakokat, arcvédőket, fültokokat, beülőket, testhevedereket és zuhanásgátlókat.

Webáruházunk mellett 6 kiskereskedelmi üzlettel, 1 nagykereskedelmi telephellyel és országos értékesítési hálózattal rendelkezünk. További infót találsz a Depiend-Pluss Kft.-ről a Rólunk oldalon.

Szeretesz ügyfelekkel foglalkozni?
Szereted a kereskedelmet?
Szeretnél tanulni és fejlődni?
Szeretnél egy olyan cégnél dolgozni, amely világmárkák termékeit forgalmazza?

 Ha igen, akkor számodra érdekes lehet ajánlatunk, amit az alábbiakban olvashatsz:

Feladataid lesznek, ha csatlakozol hozzánk:
· A nagytarcsai nagykereskedelmi telephelyen az ügyfelek kiszolgálása
· Csomag címkézés, áruellenőrzés, számlázás, árukiadás
· Beérkező telefonok, e-mailek, érdeklődések kezelése, megválaszolása
· Adminisztrációs feladatok Excelben és a vállalat saját rendszerében
· Együttműködés a szervezet többi tagjával, munkájuk támogatása

Munkarend, amiben dolgozhatsz:
· Teljes (hétfőtől csütörtökig 8-17 óra, péntek 8-14 óra)

Szakmailag és emberileg ezt kérjük tőled:
· Minimum középfokú végzettség
· Minimum 1 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
· Jó kommunikációs készség írásban és szóban egyaránt
· Nyitott, proaktív hozzáállás, jó szervező készség
· Általános számítógépes és irodai programok ismerete
· Képesség az önálló és a csapatban való munkavégzésre egyaránt
· Rugalmasság, terhelhetőség, precíz munkavégzés

NEM biztos, hogy neked való ez az állás, ha:
· Nem vagy pontos és precíz
· Nem szeretsz rendszerben dolgozni
· Nem szeretsz csapatban dolgozni
· Nem tudsz önállóan is dolgozni
· Nem szeretsz tanulni és fejlődni
· Nem vagy nyitott és proaktív hozzáállású

Előnyt jelent számodra:
· Munkavédelmi, munkaruházati iparágban szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk, ha csatlakozol hozzánk:
· Havi bónuszrendszer
· Teljes munkaidős, határozatlan idejű állás
· Biztos munkahely
· Szuper, jókedvű csapat
· Folyamatos fejlődés
· Modern környezet

Egyéb információ az állásról:
· Munkavégzés helye: Nagytarcsa, Csonka János u. 6.
· Munkahelyre történő bejárást egyénileg szükséges megoldani
· Munkakezdés: azonnal

Ha szeretnél csatlakozni a csapatunkhoz, akkor töltsd ki a jelentkezési űrlapot. A kérdésekre adott válaszok feldolgozása után keresni fogunk a megadott email címen vagy telefonszámon.