Értékesítési vezető

A Depiend-Pluss Kft. már közel 20 éve forgalmazza világmárkák munkaruházati termékeit és egyéni védőfelszerelési eszközeit. Stratégiai partnerünk a Portwest multinacionális vállalat, amelynek a magyarországi teljes körű képviseletével rendelkezünk, illetve adjuk logisztikai és garancia hátterét. Emellett választékunkban további világmárkák is megtalálhatók: Skechers,
3M, UVEX, Base, Qualitex, Ardon, Malfini, Fruit of the Loom, Coverguard stb.

Ez a beszállítói háttér és termékkínálat (több, mint 4500 termék) teszi lehetővé, hogy bármilyen iparági igénynek megfelelve tudunk kínálni munkaruhákat, munkavédelmi lábbeliket, védőkesztyűket, maszkokat, légzésvédőket, védőszemüvegeket, sisakokat, arcvédőket, fültokokat, beülőket, testhevedereket és zuhanásgátlókat.

Webáruházunk mellett 6 kiskereskedelmi üzlettel, 1 nagykereskedelmi telephellyel és országos értékesítési hálózattal rendelkezünk. További infót találsz a Depiend-Pluss Kft.-ről a Rólunk oldalon.

Feladataid lesznek, ha csatlakozol hozzánk:
· Az éves értékesítési célok meghatározása és elérése
· Az értékesítők feladatainak a meghatározása, ellenőrzése, a kitűzött havi és éves célok elérése
· Az értékesítési folyamatok fejlesztése
· A kiskereskedelmi boltok munkájának támogatása, ellenőrzése
· A telemarketing csoport munkájának támogatása, ellenőrzése
· Az ügyvezető munkájának a szakmai támogatása
· Segítségnyújtás a beszerzések és a megrendelések ügyintézésében
· Az értékesítési folyamatok támogatása heti/havi/éves táblázatok készítésével
· Kapcsolattartás a partner cégekkel, beszállítókkal

Munkarend, amiben dolgozhatsz:
· Teljes (hétfőtől csütörtökig 8-17 óra, péntek 8-14 óra)

Szakmailag és emberileg ezt kérjük tőled:
· Minimum középfokú végzettség
· 3-5 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
· Kiváló kommunikációs készség írásban és szóban egyaránt
· Magabiztos Excel tudás, mivel sokat fogod használni
· Nyitott, proaktív hozzáállás, jó szervező készség
· Képesség az önálló és a csapatban való munkavégzésre egyaránt
· Rugalmasság, terhelhetőség, precíz munkavégzés
· Angol nyelvtudás (írásban és szóban)
· B kategóriás jogosítvány

NEM biztos, hogy neked való ez az állás, ha:
· Nincs magabiztos angol nyelvtudásod
· Nincs erős Excel tudásod
· Nem vagy pontos és precíz
· Nem szeretsz rendszerben dolgozni
· Nem szeretsz csapatban dolgozni
· Nem szeretsz közös célokért dolgozni
· Nem szeretsz tanulni és fejlődni
· Nem vagy nyitott és proaktív hozzáállású
· Nincsenek magabiztos számítástechnikai ismereteid (Microsoft Office programok)

Előnyt jelent számodra:
· Felsőfokú végzettség
· Munkaruházati kereskedelemben vagy szolgáltatási területen szerzett értékesítési vezetői tapasztalat
· Gyakorlat külföldi partnercéggel történő kapcsolattartásban

Amit nyújtunk, ha csatlakozol hozzánk:
· Havi bónuszrendszer
· Teljes munkaidős, határozatlan idejű állás
· Biztos munkahely
· Szuper csapat
· Folyamatos fejlődés
· Modern környezet

Egyéb információ az állásról:
· Munkavégzés helye: Nagytarcsa, Csonka János u. 6.
· Munkahelyre történő bejárást egyénileg szükséges megoldani
· Munkakezdés: azonnal

Ha szeretnél csatlakozni a csapatunkhoz, akkor töltsd ki a jelentkezési űrlapot. A kérdésekre adott válaszok feldolgozása után keresni fogunk a megadott email címen vagy telefonszámon.